fane

Membru din: 19-03-2013   |   Nivel: ★★★

    60 posturi

     1 - 30 din 60 de posturi
    Scris la data: 17 Oct 2015, 15:47
    Multumesc CAR de raspuns si de link il stiam< vorbesc serios>dar nu se poate intelege ,dar poti sa scanezi cartea daca vrei si sa-mi trimiti pe email.Nu stiu de unde esti ca asa o copiam la xerox si rezolvam problema.Cu deosebita stima Fane
    Scris la data: 10 Oct 2015, 23:54
    BUNA SEARA, LA CINE POT GASI CARTEA MASINI DE SPALAT Ariston Margherita Dialogic AD1600 ? DATI-MI DE VESTE DE email tudor_stefan69@yahoo.com. Cu mult respect Fane
    Scris la data: 10 Oct 2015, 23:44
    MAI AI CARTEA MASINI DE LA MODELUL SCRIS DE TIINE? Ariston Margherita Dialogic AD1600 din 2003 SA-MI UN SEMNAL PE EMAIL tudor_stefan69@yahoo.com si te pot ajuta cu mare placere. Daca poti sa-mi dai de veste acum ar fi OK. Ariston Margherita Dialogic AD1600/ SALUT DA-MI De VESTE PE EMAIL SI TE POT REZOLVA email tudor_stefan69@yahoo.com
    Scris la data: 10 Oct 2015, 23:34
    Ariston Margherita Dialogic AD1600/ SALUT DA-MI De VESTE PE EMAIL SI TE POT REZOLVA email tudor_stefan69@yahoo.com
    Scris la data: 10 Oct 2015, 23:32
    MAI AI CARTEA MASINI DE LA MODELUL SCRIS DE TIINE? Ariston Margherita Dialogic AD1600 din 2003 SA-MI UN SEMNAL PE EMAIL tudor_stefan69@yahoo.com si te pot ajuta cu mare placere. Daca poti sa-mi dai de veste acum ar fi OK.
    Scris la data: 10 Oct 2015, 23:29
    bauna seara, cumva ai cartea masini de la ariston AD1600 ?RASPUNDE-MI ACUM
    Scris la data: 05 Sep 2015, 15:31
    V-am raspuns.
    Scris la data: 05 Sep 2015, 15:30
    V-am raspuns.
    Scris la data: 05 Sep 2015, 15:29
    Am raspuns ,cu respect
    Scris la data: 05 Sep 2015, 15:28
    Buna ziua, dati-mi va rog mai multe date, ca nu poate fi doar litera F cod de eroare .Ce nu mai face masina de spalat cind se opreste si am sa va ajut. cu respect..
    Scris la data: 05 Sep 2015, 15:28
    Buna ziua, dati-mi va rog mai multe date, ca nu poate fi doar litera F cod de eroare .Ce nu mai face masina de spalat cind se opreste si am sa va ajut. cu respect..
    Scris la data: 17 Jul 2015, 05:37
    Salutare,da-mi mai multe detalii cum ar fi; - isi face programul de spalare. -ai incercat si alt program,cit timp stoarce - ce fel de Daewo este cu incarcare frontala/verticala,ce-a din plastic care nu incalzeste apa trimite-mi o poza daca poti pe email si te ajut. Cu respect Fane
    Scris la data: 13 Apr 2015, 00:22
    Multumesc frumos de fisier ,dar modelul meu de ariston este ad 1600 simplu fara nici o litera dupa, dar este cu dysplai si nu corespund programele dupa fisierul timis de tine . Daca ai ad 1600 fisa tehnica ti-as fi recunoscator. Multumirii.
    Scris la data: 13 Apr 2015, 00:22
    Multumesc frumos de fisier ,dar modelul meu de ariston este ad 1600 simplu fara nici o litera dupa, dar este cu dysplai si nu corespund programele dupa fisierul timis de tine . Daca ai ad 1600 fisa tehnica ti-as fi recunoscator. Multumirii.
    Scris la data: 08 Mar 2015, 17:51
    Te rog da-mi un semn despre tine legat de cum te pot contacta deorece doresc sa intru in posesia carti de la masina de spalat Ad 1600 ariston.Cu respect Fane.
    Scris la data: 02 Mar 2015, 02:45
    Cum fac sa intru si eu in posesia carti masini de spala ad 1600 da-mi un numar de telefon sa te pot contacta .Cu respect Fane. Emai tudor_stefan69@yahoo.com
    Scris la data: 16 Feb 2015, 16:25
    Pai este foarte simplu fii doar atent ; cu un AMC adica aparat de masura si control dai pe gama ohmetru si scoti firele de la rezistenta care vin din masina si pui bornele unl la un capat si cealalta borna la celalalt capat daca iti arata VAL;OARE IN JUR DE 18 PINA LA 40 ohm este buna rezistenta ,iar daca scoti o borna nu coteaza capatul ,dar o borna trebuie neaparat lasata conectata la aparat si pui pe carcaa rezistentei sau la borna de conectare la impanintare si iti arata vre-o valoare insemna ca este dusa. DAca nu te descurci scrie-mi pe email ? Fane
    Scris la data: 16 Feb 2015, 16:18
    HAi sa vezi de ce am scris ca sa imi scrie pe email; - 1 eu nu am timp sa stau tot timpul pe calaculator , mai am de facut si altele lucrari personale in timpul liber < nu doar masini de spalat > ci ce am inceput acum 7ani si mai un pic/ o tira de timp si termin, ca asta e viata mai trebuie sa mai si muncim. Daca sa-r putea cumpara timp liber cu siguranta as fi primul care as cumpara angroo timp liber ptr. mine. -2 imi este mult mai usor sa intru in email personal dacit sa caut in forum persoanele de care au nevoie de sprijinul meu, ca sincer va scriu puteam sa nu intru pe forum si nu avem probleme simplu. De foarte multe ori raspunsurile le dau dupa tableta si este mult mai usor NU CA IMI FAC RACLAMA SAU CUM AI SCRIS TU CA AM FIRMA PRECIZEZ CA NU AM.. VREAU DOAR SA POT AJUTA PE CEI CARE AU NEVOI DE INDICATI /SPRIJINUL MEU. CU TOT RESPECTUL PENTRU ADMINISTRATORUL ACESTUI FORUM SI PTR. TOTI CARE CITESC ACESTE RANDURI. NU jignesc pe nimeni cu aceste rinduri CU MUTA STIMA SI UN DEOSEBIT RESPECT PTR. ACEST FORUM SI ADMINISTRATORUL FORUMULUI. FANE
    Scris la data: 14 Feb 2015, 03:23
    TE-as intreba cate clase ai mai intai , iar a doua problema este ca ma mira cum administratorul acestui forum iti permite sa postezi un asemenea comentariu ? NU RASPUND LA PROVOCARI CA NU ARE ROST si NU MA COBOR LA MINTEA TA si VOCABULARUL TAU , CU RESPECT FANE.
    Scris la data: 14 Feb 2015, 03:14
    Ca sa vezi ca nu-ti pot dusmanie EU NU ITI RASPUND CU INJURATURI CUM O FACI TU ?
    Scris la data: 14 Feb 2015, 03:11
    Nu sunt depanator si NU VREAU RECLAMA, reclama mi-am facut-o singur ducandu-ma la om acasa si i-am rezolvat masina de spalat .Deci, am intrat pe forum ca sa pot ajuta semeni si nici de cum sa-mi fac reclama departe de ce ai scris ,suntem si noi atenti cind facem o afirmatie gratuita tinere ?NU AM FIRMA SI NU -MI FAC RECLAMA TINERE AVENTURIER DE DISCUTII REFLACTARE?
    Scris la data: 09 Feb 2015, 04:55
    Scrieti-mi pe email.
    Scris la data: 09 Feb 2015, 04:55
    Scrieti-mi pe email.
    Scris la data: 09 Feb 2015, 04:54
    Scrieti-mi pe email.
    Scris la data: 09 Feb 2015, 04:54
    Scrieti-mi pe email.
    Scris la data: 09 Feb 2015, 04:54
    Scrieti-mi pe email.
    Scris la data: 09 Feb 2015, 04:53
    Scrieti-mi pe email.
    Scris la data: 09 Feb 2015, 04:53
    Scrieti-mi pe email.
    Scris la data: 09 Feb 2015, 04:52
    Scrieti-mi pe email.
    Scris la data: 09 Feb 2015, 04:52
    Scrieti-mi pe email.
     1 - 30 din 60 de posturi
    Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
    Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

    Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

    Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

    Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.