Laura F.

Membru din: 25-03-2017   |   Nivel:

    3 posturi

     1 - 3 din 3 posturi
    Scris la data: 27 Mar 2017, 19:13
    Buna ziua! Va multumesc inca o data pentru promptitudine si profesionalism! Aveti dreptate in legatura cu detergentul si balsamul, dar aburul ma deranjeaza cumplit...Am luat legatura cu cei de la reprezentanta service-uri Candy din Cluj si sper sa-mi rezolve problema! O seara placuta!
    Scris la data: 26 Mar 2017, 07:58
    Buna dimineata! Va multumesc pentru raspuns, sunteti un profesionist adevarat si doar datorita faptului ca ne ajutati sa ne rezolvam problemele "din casa"... Din pacate pentru mine, presiune la apa este, apa se aude ca intra cu "jet", filtrele nu sunt infundate, ar mai putea fi alta cauza?... Stiti de unde pot cumpara, comanda o astfel de garnitura pentru a elimina macar o problema la masina? Va multumesc inca o data si va doresc o zi buna!
    Scris la data: 25 Mar 2017, 09:01
    Buna dimineata! Am o problema cu masina de spalat Candy CTG 105, de fapt trei probleme...Una ar fi ca nu ia detergent, a doua nu ia balsam si cea din urma atunci cand spal la temperatura mare , 90 de grade, ies aburii pe sub capac( am inteles din alte comentarii ca ar fi probleme cu garnitura)...Va rog sa ma ajutati cu un sfat. Multumesc, o zi buna!
     1 - 3 din 3 posturi
    Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
    Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

    Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

    Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

    Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.