Damian Si Alina Nicolae

Membru din: 18-02-2017   |   Nivel:

    4 posturi

     1 - 4 din 4 posturi
    Scris la data: 20 Feb 2017, 22:12
    Revin cu detalii: acum face acelasi lucru si la programul scurt. Multumesc
    Scris la data: 20 Feb 2017, 19:38
    Observ ora postarii dumneavoastra si va multumesc pentru timpul acordat, pentru ca stati noaptea sa va bateti capul cu problemele noastre. Modulul electronic al motorului sau placa de memorie a masinii? Am verificat motorul (am pus mana pe el si nu frige) nu mi se pare ca se incalzeste! Inca un detaliu: am oprit-o cand am vazut ca nu vrea sa plece la prima centrifugare a programului mare si am dat-o la programul scurt si a mers pana la capat. Nu stiu ce sa-i mai fac. Cred ca cere alta noua.
    Scris la data: 19 Feb 2017, 16:43
    Multumesc de raspuns domnule Ghita. La programul scurt de ce merge perfect? Nu are timp motorul sa se incalzeasca? Am desfacut unul dintre carbuni (cel de sus, la care am ajuns mai usor) si nu pare prea uzat, sau nu reconosc eu cand este uzat. Solutia data de dumneavoastra ar fi sa-i schimb carbunii?
    Scris la data: 18 Feb 2017, 20:11
    Buna seara.Am si eu o masina de spalat rufe Arctic C800 care pana acum cateva luni a functionat in parametrii normali. Acum 3 luni a inceput sa faca pauze in program adica incepea sa spele si dupa ce ajungea la prima centrifugare, invartea putin si se oprea. Statea cam 10 minute, iar astea 10 minute de repaos mai baga putina apa si o evacua, face chestia asta cam de trei ori in program, practic la un program de 50 de minute termina in 90 minute. Care ar putea sa fie problema?Mentionez ca la programul scurt (30 min) merge perfect. Multumesc.
     1 - 4 din 4 posturi
    Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
    Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

    Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

    Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

    Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.