ARDO AE1000X

Membru din: 17-01-2016   |   Nivel:

    3 posturi

     1 - 3 din 3 posturi
    Scris la data: 20 Jan 2016, 11:05
    Am verificat-o si are 29 de ohmi si e intr-o stare foarte buna vizual... în ce altceva poate sa fie problema?
    Scris la data: 17 Jan 2016, 23:50
    Mulțumesc mult pentru răspuns!!! Dacă sincer fix la aceeași concluzie am ajuns și eu... dar cum aș putea să identific cu siguranță care este problema? și cum aș putea să o rezolv de unul singur? Vă mulțumesc pentru ajutor!!!
    Scris la data: 17 Jan 2016, 00:39
    Salut! Am o mașină de spălat ARDO AE1000X... defecțiunea constă în aceea că după ce o programez și apăs start- mașina ia apa de care are nevoie, rotește de citeva ori apoi ia detergentul si iar roteste de citeva ori după care se oprește, dupa aproximativ 10 minute fara să deie semne de viața evacueaza toata apa si programul de spalare trece direct la sfirsit. Dacă mă poate ajuta și pe mine cineva cu această problemă sau dacă s-a mai confruntat careva cu așa ceva vă rog mult să mă ajutați și pe mine. Vă mulțumesc!!!
     1 - 3 din 3 posturi
    Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
    Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

    Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

    Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

    Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.