Sety Oprea Frunza

Membru din: 24-01-2013   |   Nivel:

    3 posturi

     1 - 3 din 3 posturi
    Scris la data: 04 Feb 2013, 11:08
    Asta este problema,pe mine ma interesa o discutie cu o persoana care a trecut prin sau peste probleme......de moment experimentez,am plantat seminte in rasadnita,astept sa vad ce-mi rasare si daca-mi rasare,ii plantez in pamant si-i las pana la anul urmator sa vedem cum le merge...si daca totul este O.K imi fac eu rasadurile si mi-i le plantez,fara a lua bani europeni si cu minim de costuri...
    Scris la data: 02 Feb 2013, 11:39
    Valy,am o intrebare pt.tine....Tu ai plantatie de Paulownia in Romania?
    Scris la data: 24 Jan 2013, 21:04
    am inteles ca este o afacere profitabila plantand Paulownia,dar nimeni nu scrie nimic despre autorizatiile de care ai nevoie pentru taierea acestor arbori,tinand cont de legile Romaniei cara se schimba de la o zi la alta.Eu o vad o afacere destul de dificila,nestiind ce se poate intampla de acum peste 10 ani cand va trebui sa tai si sa valorifici plantatia.
     1 - 3 din 3 posturi
    Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
    Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

    Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

    Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

    Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.