Sorin Eugen Stan

Membru din: 22-01-2013   |   Nivel:

    6 posturi

     1 - 6 din 6 posturi
    Scris la data: 08 Feb 2019, 16:42
    Am cumparat o canapea KLIPPAN ,foarte buna.La 3 ani am mai achizitionat una,acceasi marca, care nu avea aceeasi calitate cu prima.M am uitat cu atentie si am vazut ca este produsa in ...ROMANIA.Deci concluzia:acelasi produs are calitate diferita :pentru Europa de vest are calitate ,pentru est este indoielnica!!!!
    Scris la data: 06 Feb 2017, 18:21
    Nu imi place combinatia de culori,este obositoare.Podeaua este in toate nuantele de maron si nu se potriveste cu nimic.
    Scris la data: 19 Jan 2017, 13:36
    Toata lumea a trecut pe becuri LED si voi folositi inca becuri cu incandescenta
    Scris la data: 22 Mar 2013, 22:27
    Pai ce sa faca cu banii?!trebuia sa i bage in ceva ,ei se dezvolta ,au cea mai iefina energie elctrica ,au cel mai rapid tren din lume ,au cei mai multi dolari tipariti de benca federala a SUA daca ar arunca pe piata toti dolarii per care ii detin s-ar duce de rapa tot sistemul financiar al lumii. Sunt destui chinezi care isi permit sa plateasca chirii mari nu cred ca ar duce lipsa de clienti daca s-ar costruii asa ceva.
    Scris la data: 29 Jan 2013, 11:23
    Aceasta este si parerea mea,sunt foarte putini locuitori in zona,majoritatea roomi pe care viata de noapre nu-i deranjeaza.Mai bine Primarul general ar actiona in instanta pe propietarii care au acolo cladiri retocedate si nu le ingijesc in vederea confiscarii.iar prefectul Bucurestiului sa trimita zilnic Garda Financiara pentru a aduce venituri statului :acolo o chirie este de 20.000-40.000 de euro pe luna deci inchipuitiva ce vanzare trebuie sa ai pentru a plati 40.000 euro chirie ,plus salarii si sa ai si profit!!!!
    Scris la data: 27 Jan 2013, 20:04
    cat costa efectiv 100 mp construiti fara placa de beton ?cati ani este durata de viata?la cati ani trebuie revospit exteriorul?
     1 - 6 din 6 posturi
    Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
    Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

    Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

    Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

    Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.