mangeare1

Membru din: 08-09-2015   |   Nivel:

    3 posturi

     1 - 3 din 3 posturi
    Scris la data: 08 Sep 2015, 20:47
    Va multumesc .
    Scris la data: 08 Sep 2015, 20:35
    Am sa incer cu lemn , dar fiind gresie jos si in panta nu cred ca nu o ia la vale :) , Va multumesc mult .
    Scris la data: 08 Sep 2015, 14:24
    Buna ziua , am o masina Wirlpool FL 5103 , este destul de vevhe , am scimbat si pompa de evac uare acum 1 an iar acum doi ani amortizoarele si partea electronica . De 1 luna a inceput sa faca un zgomot foarte tare cand intra in ciclul de centrifugare ( pozitia B) . Cum trece in pozitia B incepe sa faca zgomotul ( ca si cum nu ar fi pivotii ok , se loveste tamburul de peretii masii presupun :) , nu dureaza decat 10 secunde aproximativ , pana incepe sa ia viteza centrifugarea , dupa care este ok ) . Am tot folosit o asa de atunci dar as vrea sa stiu daca mai merita sa mai bag iar bani in ea ca deja am bagat 4 mil jumate :) , daca stiam luam alta , iar acum imi pare rau :) . Mentionez ca sta in panta ( cand te uiti din fata la ea are panta in stanga ) , am tot pus eu niste bucati de cauciuc , am pozitionat o bine dar mai scapau , alunecans pe gresie , acum este oozitionat bine dar se intampla sa faca doar 2 -3 secunde zgomotul . Va multumesc pentru sfaturi daca puteti .
     1 - 3 din 3 posturi
    Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
    Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

    Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

    Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

    Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.