Gaby01

Membru din: 12-03-2015   |   Nivel:

    3 posturi

     1 - 3 din 3 posturi
    Scris la data: 31 Mar 2015, 14:15
    Buna ziua, Va multumesc, domnisoara. Am comandat in cele din urma la Practix. Doresc sa va multumesc pentru sugestie, domnule TudorG. Multe povesti auzi in ziua de azi despre produse care dupa numai cateva luni nu mai functioneaza sau montajul lasa de dorit… Au fost foarte bine primite recomandarile. Sunt mai putine riscuri atunci cand ai posibilitatea sa te informezi si mai ales sa poti vedea produsele pe care ti le-ai dori. Mi-au placut si baietii de la montaj, au facut treaba buna. Interesant, chiar mi-au lasat o impresie buna toti, in special fata de la showroom. Faptul ca au produsele expuse si ti se explica concret cum functioneaza, te determina sa faci o alegere imediata. Personal, sunt foarte multumit. Produsele arata bine, caci, pe langa calitatile lor izolatoare, schimba si aspectul unei locuinte. Toate bune!
    Scris la data: 23 Mar 2015, 12:47
    Multumesc mult pentru sfaturi. Ma voi interesa. Cred ca merita. Am inteles ca au un loc pentru prezentarea produselor, undeva in sectorul 6. Vreau sa fac o vizita, caci sunt convins ca voi obtine informatii foarte utile acolo.
    Scris la data: 12 Mar 2015, 15:24
    Buna ziua. Imi poate recomanda cineva un producator sau o firma care comercializeaza produse pentru amenajari exterioare? M-ar interesa niste rulouri din aluminiu, care se pun la ferestre. Am gasit pe net o firma, Practix care ar asigura si montaj. Oare o fi de incredere? Multumesc.
     1 - 3 din 3 posturi
    Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
    Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

    Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

    Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

    Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.