relachi

Membru din: 13-09-2012   |   Nivel:

    9 posturi

     1 - 9 din 9 posturi
    Scris la data: 28 Jan 2016, 10:45
    Buna ziua, Va multumesc pentru raspunsul profesionist si prompt. Cred ca aveti dreptate . Exista o punte termica si nu stiu inca care este varianta care mi-ar rezolva problema fara sa schimb termopanul care implica mult disconfort (blocul este anvelopat exterior si interior in zona geamului ) Urban_iso_bloco_one_ pare varianta acceptabila, dar imi trebuie timp sa mai "studiez" O intrebare : un pret /ml la Urban iso uno? Asigurat si montaj? Va doresc o zi minunata si inca o data multumiri.
    Scris la data: 25 Jan 2016, 09:36
    Buna ziua, Am probleme cu geamul termopan (se face condens) Am observat ca se simpte curent de la rama geamului. Am schimbat garnitura dar acum un an si cred ca ceea ce mi-au pus, este de calitate indoielnica. M-ar interesa daca pot cumpara de la dvs. o cantitate mai mica , ca persoana fizica, nu firma si bineinteles, la ce pret. Va multumesc anticipat pentru un eventual raspuns. O zi buna.
    Scris la data: 19 Jan 2016, 14:05
    Buna ziua. Sunt o persoana fizica. Daca in urma verificarii nu corespund, ce oferta aveti (noi sau reparate) Va multumesc pentru un aventual raspuns. O zi buna!
    Scris la data: 27 Nov 2015, 12:47
    Buna ziua, Ma bucur ca mi-ati raspuns. De ce nu incercati sa faceti blatul de usa din mai multe fasii ca niste scanduri, pe care sa le imbinati prin "clic' , adeziv...Eu caut o usa ; cele din lemn masiv sau stratificat sunt fr. scumpe iar cele metalice parca sunt de cavou. Ce Feng Shui, ce culoare ...Nu ai ce alege. Toti prezinta usa parca ar fi seif. Nu cred ca conteaza grosimea usii, yala, nu stiu cate bolturi si alte dotari care sunt INUTILE. Cred ca am vazut materialul dvs. la bancile din parc, sau ma insel Oricum poate v-am dat o idee. sa-mi spuneti, mi-ar face placere. Cine stie!!!
    Scris la data: 25 Nov 2015, 13:51
    Buna ziua, Cred ca v-am mai scris. De ce nu faceti si blaturi de usa?
    Scris la data: 18 Sep 2015, 12:54
    Buna ziua Imi doresc pardoseala decorativa intr-un apartament Doresc sa stiu pret/mp. Va multumesc anticipat pentru un eventual raspuns.
    Scris la data: 25 Aug 2014, 11:38
    Buna ziua, Ma intereseaza o oferta de pret pentru storuri romane pentru un balcon varianta cea mai ieftina. Va multumesc anticipat
    Scris la data: 05 Mar 2013, 09:25
    Buna ziua M-ar intersa un dulap de bucatarie cu fronturile din impletitura din ratan. Executati asa ceva? In eventualitatea unui raspuns, va multumesc. O zi buna!
    Scris la data: 06 Nov 2012, 11:58
    Buna ziua, Am zece ani de cand am pus geamuri termopan la doua dormitoare. Cand m-am hotarat sa fac o astfel de investitie, am ales firma FARR EST, convinsa ca astfel este asigurata calitatea executie. M-am inselat, sau nu am avut noroc. S-a facut condes din prima clipa. Au urmat reclamatiile, venirea servisului, reglaje, izolarea pe interior a peretelui exterior al camerei, cautari de solutii pe internet,dar nu s-a rezolvat problema. In fiecare iarna sterg geamurile de apa dimineata. S- aumflat si cojit si glaful. Anul acesta s-a anvelopat blocul, ocazie cu care am constatat un luft destul de mare la foaia de deschidere geam (am iesit pe schela). Sa schimb garnitura si poate si feroneria? Poate cineva care a avut o astfel de experienta sa-mi spuna/recomande o solutie/firma/mester ? E plin internetul de "mester/firme" dar doresc sa primesc un sfat de la cineva care a patit-o. Va multumesc anticipat, si va doresc o zi buna!
     1 - 9 din 9 posturi
    Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
    Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

    Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

    Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

    Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.