camy 1989

Membru din: 17-03-2014   |   Nivel:

    6 posturi

     1 - 6 din 6 posturi
    Scris la data: 22 Mar 2014, 10:15
    de unde as putea cumpara unul,cred ca stiu despre ce este vorba,de acea electrovalva prin care intra apa in masina.este dubla.pot comanda una universala sau imi trebuie neeaparat originala.va multumesc
    Scris la data: 22 Mar 2014, 10:15
    de unde as putea cumpara unul,cred ca stiu despre ce este vorba,de acea electrovalva prin care intra apa in masina.este dubla.pot comanda una universala sau imi trebuie neeaparat originala.va multumesc
    Scris la data: 22 Mar 2014, 10:15
    de unde as putea cumpara unul,cred ca stiu despre ce este vorba,de acea electrovalva prin care intra apa in masina.este dubla.pot comanda una universala sau imi trebuie neeaparat originala.va multumesc
    Scris la data: 19 Mar 2014, 13:58
    este un model ARTIC C100A.DA APA O INCALZESTE LA PROGRAME CU TEMP RIDICATA,DAR SPALA CU APA CARE O IA PRIMA DATA IAR CAND TREBUIE SA INTRE A DOUA TURA DE APA NU MAI INTRA IN EA NICI PICATURA DE APA,INTRA IN PAUZA.CE CREDETI CA AR FI DE VINA?
    Scris la data: 19 Mar 2014, 13:55
    este un model Artic C1000A.Da incalzeste apa caci am testat toate programele crezand ca va merge dar la toate face la fel,spala decat cu u prima tura de apa,apoi cand trebuie sa mai ia apa nu o mai face ,pune pauza.
    Scris la data: 17 Mar 2014, 07:04
    buna dimineata!Am o masina de spalat Artic de aproape 5 ani,dar de ceva timp a inceput sa-mi faca probleme.Nu stiu ce are ii dau drumul la program(oricare,am verificat la toate),ia apa si spala cat spala,o evacueaza,iar cand trebuie sa intre a 2-a tura de apa,sufletu'caci nu mai intrra,iar dupa cateva secunde masina intra in pauza.ce poate sa aiba?mereu ii dau reset si de la capat sa le limpezeasca cumva apoi iar reset si stoarcere.Iar ca totul sa fie perfect la sfarsit mai observ si o balta de apa pe langa ea,problema care a parut ,mai recent.din ce cauza sa fie?va multumesc
     1 - 6 din 6 posturi
    Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
    Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

    Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

    Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

    Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.