Sediu principal: Bucuresti/București Sector 1  |  Statutul comercial: Reprezentanta, Producator

Sediu principal

Localitate: Bucuresti, sector 1
Adresa: Sos. Bucuresti - Ploiesti, nr. 42 - 44, Baneasa Business&Technology Park, Cladirea A1, et. 1, 013685 (vezi pe harta)

Contacte firma

Nume: Marius Dumitrache
Functie: Manager Zonal de Vanzari Bucuresti, Giurgiu, Teleorman
Telefon: 0726 336 215
Email: marius.dumitrache@wienerberger.com

Nume: Claudiu Ghirca
Functie: Manager Zonal de Vanzari Maramures, Bistrita-Nasaud, Cluj
Telefon: 0724 255 956
Email: claudiu.ghirca@wienerberger.com

Nume: Florin Cirlea
Functie: Manager Zonal de Vanzari Harghita, Covasna, Brasov
Telefon: 0725 351 579
Email: florin.cirlea@wienerberger.com

Nume: Florian Vancea
Functie: Manager Zonal de Vanzari Dolj, Gorj, Olt, Mehedinti
Telefon: 0726 162 476
Email: florian.vancea@wienerberger.com

Nume: Cosmin Iancu
Functie: Manager Zonal de Vanzari Timis, Hunedoara, Caras-Severin
Telefon: 0721 222 034
Email: cosmin.iancu@wienerberger.com

Nume: Cristina Stroe
Functie: Manager Zonal de Vanzari Bucuresti, Calarasi, Ialomita, Constanta
Telefon: 0727 733 394
Email: cristina.stroe@wienerberger.com

Nume: Ovidiu Sarca
Functie: Manager Zonal de Vanzari Arad, Bihor, Salaj, Satu Mare
Telefon: 0727 733 345
Email: ovidiu.sarca@wienerberger.com

Nume: Alin Militaru
Functie: Manager Zonal de Vanzari Arges, Dambovita, Valcea, Prahova
Telefon: 0722 400 711
Email: alin.militaru@wienerberger.com

Nume: Calin Ihora
Functie: Manager Zonal de Vanzari Alba, Mures, Sibiu
Telefon: 0727 735 993
Email: calin.ihora@wienerberger.com

Nume: Radu Constantin
Functie: Manager Zonal de Vanzari Buzau, Vrancea, Braila, Galati, Tulcea
Telefon: 0727 735 989
Email: constantin.radu@wienerberger.com

Nume: Ciprian Savin
Functie: Manager Zonal de Vanzari Bacau, Iasi, Vaslui, Botosani, Neamt, Suceava
Telefon: 0727 737 820
Email: ciprian.savin@wienerberger.com

Nume: ing. Iulian Cuta
Functie: Consultant tehnic Bucuresti, Ilfov, Calarasi, Constanta, Ialomita
Telefon: 0726 190 858
Email: iulian.cuta@wienerberger.com

Nume: ing. Valentin Smochina
Functie: Consultant tehnic Bucuresti, Ilfov, Braila, Buzau, Galati, Prahova, Tulcea, Vrancea, Giurgiu, Teleorman
Telefon: 0722 152 889
Email: valentin.smochina@wienerberger.com

Nume: ing. Ferenc Boros
Functie: Consultant tehnic Bihor, Bistrita-Nasaud, Cluj, Maramures, Mures, Salaj, Satu-Mare, Arad, Hunedoara, Timis, Caras Severin
Telefon: 0728 977 588
Email: ferenc.boros@wienerberger.com

Nume: ing. Andrei Munteanu
Functie: Consultant tehnic Bacau, Botosani, Brasov, Covasna, Harghita, Iasi, Neamt, Suceava, Vaslui, Mures, Sibiu
Telefon: 0723 557 268
Email: andrei.munteanu@wienerberger.com

Nume: ing. Alexandru Ghita
Functie: Consultant tehnic Arges, Dambovita, Dolj, Gorj, Mehedinti, Olt, Valcea
Telefon: 0723 596 849
Email: alexandru.ghita@wienerberger.com