Sediu principal - Brasov: Brasov  |  Statutul comercial: Producator

Sediu principal - Brasov

Localitate: Brasov
Judet: Brasov
Adresa: B-dul. Grivitei, nr. 1 Y, 500177 (vezi pe harta)
Telefon: 0268 30 87 00 | 0372 76 23 78 | 0744 35 01 78
Fax: 0268 30 87 05
Email: office@elmas.ro

Punct de lucru - Bucuresti

Localitate: Cernica
Judet: Ilfov
Adresa: Str. Decebal Ograzi, nr. 2, 077035
Telefon: 0372 195 800
Fax: 0372 195 810
Email: bucuresti@elmas.ro

Punct de lucru - Constanta

Localitate: Constanta
Judet: Constanta
Adresa: Str. Aleea Albastrelelor, nr. 14, ap. Camera 215, 900132 (vezi pe harta)
Telefon: 0241 587 548 | 0726 686 748
Fax: 0241 587 548
Email: constanta@elmas.ro

Punct de lucru - Tg. Mures

Localitate: Sanpaul
Judet: Mures
Adresa: Str. Sanpaul, nr. 6, 547550 (vezi pe harta)
Telefon: 0265 261 499
Fax: 0265 458 039
Email: tgmures@elmas.ro

Punct de lucru - Suceava

Localitate: Suceava
Judet: Suceava
Adresa: B-dul. George Enescu, nr. 16, 720231 (vezi pe harta)
Telefon: 0230 522 914 | 0723 372 030
Fax: 0230 522 914
Email: suceava@elmas.ro

Punct de lucru - Zalau

Localitate: Zalau
Judet: Salaj
Adresa: Str. dr. Victor Deleu, nr. 7, bl. G22, ap. 7, 530137 (vezi pe harta)
Telefon: 0726 140 216
Fax: 0360 814 049
Email: zalau@elmas.ro

Punct de lucru - Timisoara

Localitate: Dumbravita
Judet: Timis
Adresa: DJ 691, km 6.5, 307160
Telefon: 0256 294 694 | 0725 355 455
Fax: 0256 294 694
Email: timisoara@elmas.ro

Punct de lucru - Chisinau

Localitate: Chisinau
Adresa: Str. Maria Dragan, nr. 38, bl. 1, ap. 12, 2045 (vezi pe harta)
Telefon: +373 22 421 986 | +373 79 705 161
Fax: +373 22 856 568
Email: chisinau@elmas.ro

Punct de lucru - Sofia

Localitate: Sofia
Adresa: Miroviane, Stopanski dvor, 1289
Telefon: +359 28 691 400 | +359 884 807 744 | +359 884 986 878
Fax: +359 28 691 405
Email: office@elmas.bg

Punct de lucru - Szeged

Localitate: Szeged
Adresa: Budapesti út 8, 6728 (vezi pe harta)
Telefon: +36 62 769 009 | +36 70 634 711
Fax: +36 70 90 10 313
Email: office@elmasdaru.hu