Sediul principal: Cluj-Napoca/Cluj  |  Statutul comercial: Producator

Sediul principal

Localitate: Cluj-Napoca
Judet: Cluj
Adresa: Calea Dorobantilor, nr. 48, Cladirea Silver Business Center, et. 1 (vezi pe harta)
Telefon: 0364 71 10 30
Fax: 0260 60 24 08
Email: office@cemacon.ro | comenzi@cemacon.ro

Fabrica Recea

Localitate: sat Recea, comuna Virsolt
Judet: Salaj
Adresa: Str. Fabricii, nr. 1

Contacte firma

Nume: Francisc Sebestean
Functie: Manager Regional Vanzari Est
Email: francisc.sebestean@cemacon.ro

Nume: Petru Tiba
Functie: Manager zonal vanzari - Maramures, Salaj
Telefon: 0742 10 64 72
Email: petru.tiba@cemacon.ro

Nume: Tudor Coman
Functie: Manager zonal vanzari - Cluj
Telefon: 0734 45 23 34
Email: tudor.coman@cemacon.ro

Nume: Marius Pavelea
Functie: Manager zonal vanzari - Bistrita-Nasaud, Suceava, Botosani
Telefon: 0751 29 83 63
Email: marius.pavelea@cemacon.ro

Nume: Janos Szakas
Functie: Manager zonal de vanzari - Mures, Harghita, Covasna, Brasov
Telefon: 0751 29 83 77
Email: janos.szakacs@cemacon.ro

Nume: Eduard Patrascu
Functie: Manager zonal vanzari - Bacau, Neamt, Iasi, Vaslui
Telefon: 0734 77 12 97
Email: eduard.patrascu@cemacon.ro

Nume: Horia Trifu
Functie: Manager Regional Vanzari Vest
Telefon: 0751 29 83 30
Email: horia.trifu@cemacon.ro

Nume: Andrei Plesoianu
Functie: Manager zonal vanzari - Caras Severin, Timis, Arad
Telefon: 0751 29 83 75
Email: andrei.plesoianu@cemacon.ro

Nume: Dan Mesteru
Functie: Manager zonal vanzari - Bihor, Satu Mare
Telefon: 0735 45 06 80
Email: dan.mesteru@cemacon.ro

Nume: Radu Ghemes
Functie: Manager zonal vanzari - Bucuresti, Ilfov
Telefon: 0751 22 98 42
Email: radu.ghemes@cemacon.ro

Nume: Mihai Badici
Functie: Manager zonal vanzari - Mehedinti, Gorj, Dolj, Valcea, Olt, Arges
Telefon: 0751 29 84 15
Email: mihai.badici@cemacon.ro

Nume: Cosmin Fiat
Functie: Manager zonal vanzari - Alba, Sibiu, Hunedoara
Telefon: 0751 29 83 99
Email: cosmin.fiat@cemacon.ro