Sediu principal: Sibiu  |  Statutul comercial: Producator

Sediu principal

Localitate: Sibiu
Judet: Sibiu
Adresa: Str. Europa Unita, nr. 5, 550018 (vezi pe harta)

Depozit Bucuresti

Localitate: Afumati
Judet: Ilfov
Adresa: Sos. Stefanesti, nr. 140, 077010

Contacte firma

Nume: Gheorghe Cristinel Stinga
Functie: Director Regional de Vanzari Nord si judetele Brasov, Sibiu
Telefon: 0744 373 771
Email: gheorghe.stinga@bramac.com

Nume: Stilu Sebastian
Functie: Director Regional de Vanzari Sud si judetele Calarasi, Ialomita, Dambovita, Giurgiu, Teleorman
Telefon: 0744 373 712
Email: sebastian.stilu@bramac.com

Nume: Ciprian Batir
Functie: Director Zonal - Bucuresti, Ilfov, Prahova
Telefon: 0744 373 713
Email: ciprian.batir@bramac.com

Nume: Leca Antonio
Functie: Director Zonal - Braila, Buzau, Constanta, Galati, Tulcea
Telefon: 0744 373 715
Email: antonio.leca@bramac.com

Nume: Virgil Batros
Functie: Director Zonal - Bacau, Botosani, Iasi, Neamt, Suceava, Vrancea
Telefon: 0744 373 740
Email: virgil.batros@bramac.com

Nume: Kocsis Szilveszter
Functie: Director Zonal: Bistrita-Nasaud, Covasna, Harghita, Maramures, Mures
Telefon: 0746 373 727
Email: szilveszter.kocsis@bramac.com

Nume: Ionut Corabu
Functie: Director Zonal - Arges, Dolj, Mehedinti, Olt, Valcea, Gorj
Telefon: 0746 373 730
Email: ionut.corabu@bramac.com

Nume: Levente Doboi
Functie: Director Zonal - Alba, Caras-Severin, Hunedoara, Timis
Telefon: 0744 341 747
Email: levente.doboi@bramac.com

Nume: Sergiu Batyin
Functie: Director Zonal - Arad, Bihor, Cluj, Salaj, Satu-Mare
Telefon: 0744 373 745
Email: sergiu.batyin@bramac.com