Sediu principal: Cluj-Napoca/Bucuresti  |  Statutul comercial: Producator, Importator

Sediu principal

Localitate: Cluj-Napoca
Judet: Bucuresti
Adresa: Str. Piata 1 Mai , nr. 4-5, 400141
Telefon: 0264 20 66 38
Fax: 0264 20 66 39
Email: info@bauder.ro
Adresa web: www.bauder.ro
Persoana de contact
Nume: Arpad Abram
Functie: Director General
Telefon: 0745 32 66 90
Email: arpad.abram@bauder.ro

Contacte firma

Nume: Dan Calugaru
Functie: Consultant tehnic
Telefon: 0735 53 29 86
Email: dan.calugaru@bauder.ro

Nume: Marton Szovati - Reprezentant vanzari zona Transilvania
Telefon: 0748 22 77 67
Email: marton.szovati@bauder.ro

Nume: Valentin Leptiher - Reprezentant vanzari, zona Bucuresti
Telefon: 0744 79 09 87
Email: valentin.leptiher@bauder.ro

Nume: Sorin Butnariu - Reprezentant vanzari zona Bucuresti
Telefon: 0746 03 03 35
Email: sorin.butnariu@bauder.ro

Nume: Mircea Roman - Reprezentant vanzari zona Banat
Telefon: 0744 39 31 13
Email: mircea.roman@bauder.ro